Hakkımda

1979 İzmir Karşıyaka doğumluyum. Bornova Anadolu Lisesi ve İzmir Fen Lisesi’nin ardından Boğaziçi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden 2002 yılında mezun oldum. Vestel’de Yazılım Mühendisi olarak başladığım profesyonel yaşamımı Digiturk’te STB Ürün Yönetimi departmanında sürdürdüm. 2008′den sonra TTNet’te, Türkiye’nin ilk IPTV projesinde onemli bir rol ustlendim. Telco ve Pay-TV operatörlerine high-tech cihazlar sunan Sagemcom’da operatör ilişkilerinden sorumlu yönetici olarak calistiktan sonra Mart 2013’den beri Turkcell’de Product Manager olarak calisiyorum. Evliyim, bir kizim ve bir oglum var.

 

Kendimi sürekli geliştirmek motivasyonu ile MBA derecesi almaya karar verdim ve 2011’de  Bilgi Üniversitesi MBA programından mezun oldum. “Analysis of  Turkish Mobile Communications Market and Introduction of Mobile Virtual Network Operators”  isimli bitirme projemi bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

Bildiklerimi paylasma durtusu ile universite catisi altina geri dondum. Kadir Has Universitesi Iletisim Fakultesi Yeni Medya bolumunde TV uzerine yari-zamanli ders veriyorum. (Kapim herkese acik, dersime girmek isteyenler eposta atabilir.)

Nisan 2012’de kurulan tivilogy.com platformunun kurucuları arasında yer aldım ve 1 yili asan sure zarfinda toplam 91 yazi yayinladim. tivilogy.com sektorun saygin ve rakipsiz blog sayfasi oldu. -Turkcell’de calismaya baslayinca tivilogy.com’dan ayrildim.-

Yeni, değişik ve heyecan verici coğrafyalara seyahat etmek ve fotoğraf çekmekten zevk alıyorum. Seyahatlerim sırasında çektiğim fotoğraflara Seyahatlerim sayfasından ulaşabilirsiniz. Sokak fotografciligi benim hayatimda buyuk yer tutuyor. Portfolyoma bu baglantidan erisebilirsiniz.

 uygarboynudelik@gmail.com

Capture2

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir