YENI: Turkcell TV +Futbol Paketi

2013-2014 futbol sezonunun perdesi acildi. Oncekilere gore farkli bir sezon olacak belli ki. Ilk defa tribünlere siyasi içerikli slogan ve tezahüratı yasağı getirildi. Ayrıca yeni sezonda alkollü taraftarın statlara girişinin engellenmesi için sıkı denetim yapılacak. Ben ozellikle Carsi’nin tepkisini nasil gosterecegini merak ediyorum.

Pay-TV sektoru icin futbol ve futbol ile ilgili iceriklerin degeri, cekiciligi ozellikle bizim gibi futbol ulkelerinde her zaman cok yuksek.

Turkcell de yeni futbol sezonuna bomba bir futbol icerigi ile merhaba diyecek.

NTV Spor’un hazirladigi „Dakika Yorum“ ile 4 buyuklerin maclari gollercepte.tv ve Turkcell TV’de canli yorumlanacak.GollerCepte üyelerine özel yayın, Mehmet Ayan’ın sunumuyla, Mehmet Demirkol ve diğer yorumcularla 4 büyüklerin tüm maçlarında http://gollercepte.tv ve Turkcell TV üzerinden canlı izlenebilecek.

Maci Lig TV’den izleyenler icin oldugu kadar, Lig TV abonesi olmayanlar icin de format olarak cok basarili bir second screen icerigi bu. Buyuk ekranda maci izlerken sevdiginiz yorumculari smartphone veya tablet uzerinden izlemek/dinlemek futbol deneyiminize apayri bir tat katacak. Mac oynanirken ekran basinda olamayanlar da 3G baglantisi ile mac heyecanini yasamaya devam edebilecek.

Turkcell TV yeni sezona +Futbol Paketi ile basliyor.

Screen Shot 2013-08-18 at 9.11.52 AM

Bu paket kapsaminda ‚Dakika Yorum‘ programina ek olarak:

EN HEYECANLI DAKİKALAR, UNUTULMAZ GOLLER ! 

Süper Lig’de her hafta oynanan tüm maçların üçer dakikalık özet görüntüleri Turkcell TV abonelerine „seç izle“ modeliyle sunulacak. Futbolseverler diledikleri maçın özetine 3G üzerinden istedikleri zaman ulaşabilecekler.

Mac ozetlerinin  3G uzerinden ucretsiz izlenebiliyor olmasi +Futbol Paketini ayristiriyor cunku  Lig TV uygulamasi uzerinden gol goruntuleri ancak WiFi uzerinden izlenebiliyor.

 

FUTBOL HAKKINDA KONUŞULAN NE VARSA BU PAKETTE !

Televizyon kanallarında maç sonrası ilgiyle izlenen futbol yorum programları; Telegol, %100 Futbol, Derin Futbol ve Top Bizde programları tüm sezon boyunca „tekrar izle“ modeliyle Turkcell TV abonelerine sunulacak. Lig boyunca muhteşem bir arşiv futbolseverler ile buluşacak.

HAFTANIN EN İYİLERİ, ÖNE ÇIKANLAR !

Her hafta maç sonrası yorum programlarında  tansiyonun en çok yükseldiği anlar, ateşli tartışmalar 3 dakikalık özel bir video klip ile futbolseverlere sunulacak. Her haftanın klibi arşivlenerek sezon boyunca eşsiz bir almanak oluşturulacak.

SKORER TV İLE SAHA DIŞINDAN FUTBOL ! 

Milliyet Skorer TV’de + Futbol paketinde yeralacak. Saha dışından futbol haberleri, önemli gelişmeler, futbol magazini Milliyet Spor Servisi’nin deneyimli kadroları tarafından hazırlanan birbirinden ilginç onlarca video ile sunulacak.

Turkcell TV +Futbol paketine kaydolmak için ;

+Futbol paketi Turkcell TV Standart ve Sinema Paketi üyelerine ay sonuna kadar ücretsiz sunulmaktadır. Turkcell TV Standart veya Sinema Paketine üye olmak için STANDART veya SINEMA yazıp 7777’ye kısa mesaj gönderebilirsiniz.

 

Guncelleme : Bu konuda turkcell blog’da da bir yazim yayinlandi, buyrun: http://blog.turkcell.com.tr/turkcell-tv-yeni-sezona-futbol-paketi-ile-basliyor/ 

Schreiben Sie einen Kommentar

Ihre E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.